Moj fajny blog

Fakty, Informacje i sentencje

Blog

Jakże przyodziać się na karnawał

Karnawał to wyłączny taki czas w całym roku, kiedy w sprawie mody na zabawach tanecznych można nam właściwie wszystko. Panowie są wyzwoleni z krawatu i garnituru lub muchy.

Damie nikt nie zarzuci, że kiecka, jaką założyła od dwóch sezonów jest już niemodna, a jej buciki nie współgrają do torby. Stroje na karnawał mają być śmieszne, kontrowersyjne i szalone! Na dużych karnawałowych balach przebranie jest wielokrotnie symboliczne. Ciekawa maska ubrana do stroju wieczorowego na ogół starcza, aby tradycji stało się zadość. Dużo niezwyklej szalone stroje karnawałowe dla dorosłych są na domówkach oraz przyjęciach w trochę mniejszym towarzystwie. Wyłącznie o tej porze roku mężczyzna zdoła zrealizować swoje fantazjowania z dzieciństwa oraz przedstawić się w stroju kierowcy formuły pierwszej bądź strażaka. Damy niejednokrotnie wybierają seksowne ubiory pielęgniarki czy pokojówki. Pary lubiące kontrowersje mogą zjawić się w stroju księdza oraz zakonnicy. Postacie z dużym dystansem dla siebie ubierają ubiory osobowości z bajek, mogą przebrać się za małżeństwo Flinstonów lub Myszkę Miki oraz Minnie. stroje karnawałowe dla dzieci

stroje karnawałowe dla dzieci

Baśnie oraz kreskówki wyraźnie rządzą na karnawałowych zabawach wśród dzieciaków. Stroje karnawałowe dla dzieci powinny być barwne i najlepiej inspirowane osobami z legend, jakie są aktualnie w modzie. Pośród dziewczynek numerem jeden od lat są księżniczki Disneya. Jest ich tak duża liczba, że na pewno wszelka młoda dama odnajdzie odpowiednią dla siebie. Chłopcy lubią superherosów i będą bardzo dumni, gdy na ów jeden dzień staną się przykładowo Supermenem z super umiejętnościami. Bez względu to na jaki strój na zabawę karnawałową weźmiemy, winniśmy nie zapominać, iż najważniejsze jest to, byśmy się świetnie zabawiali! Potraktujmy nasz ubiór jako wstęp do wspaniałej rozrywki. Miejmy dystans do siebie i szalejmy całą noc, ponieważ tego typu zabawa zdarza się tylko raz w roku.